Biz kimiz

 

1976 yılında Kemal Ceylan ve Metin Ceylan tarafından kurulan firmamız sizlere 40 yıllık tecrübesiyle, en uygun fiyat ve kampanyalarla hizmet vermektedir.

Bakım malzemeleri, Fren Balataları, Debriyaj Balataları, Hava Filtresi, Yağ Filtresi, Mazot Filtresi, Benzin Filtresi, Polen Filtresi, Kaporta Malzemeleri, Elektronik Aksamlar vb. 

Orjinal Ford Connect, Transit, T - 12, T - 15, V 184, V347, Ranger, Taunus, Fiesta, Fusion, Focus, Mondeo, C - Max, S - Max, Ka, Kuga, Galaxy yedek parçaları en uygun fiyat avantajlarıyla sizleri bekliyor.
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Sitemizde bulamadığınız her türlü yedek parçayla ilgili bilgi alabilmek için 0212 579 48 84 no'lu telefondan veya erdal.ilgoz@otosefakoy.com.tr adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

 


Saygılarımızla

Oto Sefaköy Yönetimi 

 

 Misyonumuz

 

 

Oto Sefaköy  firması olarak günden güne gelişen teknolojiyi takip ederek  en uygun fiyatlar,  yüksek ürün kalitesi ve müşteri memnuniyeti ile Ford araçların yedek parça tedariği ve satışını yapıyoruz.

 

 

    Vizyonumuz

 

Önceliğimizi müşteri memnuniyetinden yana tutarak, uygun fiyat ve yüksek ürün kalite politikasıyla alanının lider yedek parça tedarikçisi olmak.